شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 22756
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1391 0:0
تعداد مشاهدات : 2809

نقطه مرکزي حمله دشمن ولايت فقيه است

مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان گفت: ولايت فقيه نقطه مرکزي حمله دشمن است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، حجت الاسلام سيدحسين بهشتي نژاد 18 بهمن ماه در جمع مسئولان شوراي هيئات مذهبي و کانون مداحان استان ضمن گراميداشت سي و چهارمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي گفت: دهه ي فجر يک تشريفات صرف نيست بلکه چيزي است که مردم با شناخت و قدرشناسي از نعمت خدا، آنچه در توان دارند به صحنه مي آورند.

وي با بيان اينکه دهه ي فجر دهه ي بازخواني انقلاب است، افزود: امام خميني(ره) ايستادگي در برابر طاغوت و جانشيني حکومت را مديريت کردند و دشمن مي دانست که امام هيچوقت ساکت نمي نشيند.

مديرکل تبليغات اسلامي اصفهان با بيان اينکه بحث ولايت فقيه در طول تاريخ مطرح بوده است، خاطر نشان کرد: در کتاب معتبر صاحب جواهر در خصوص ولايت فقيه آمده که "اگر فقيهي ولايت فقيه را انکار کند، طعم فقاهت را نچشيده است" و لذا هنر امام خميني(ره) اين بود که ولايت فقيه را در انقلاب اسلامي عملياتي کردند.

وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي با اين مختصات مورد تحمّل دشمن نيست، ادامه داد: نقطه مرکزي حمله دشمن ولايت فقيه است و حدّ رضايت آن ها نابودي انقلاب اسلامي است و همه بايد بدانند که اگر در طول اين سي و چهارسال قدرت مکتب و ولي فقيه نبود، احدي نمي توانست اين انقلاب را حفظ کند.

مديرکل تبليغات اسلامي اصفهان خاطر نشان کرد: در حديث است که پيامبر اکرم(ص) نگران ده مورد از جمله فراق وطن، سرنوشت قرآن، امت اسلام، سرنوشت امت اسلام در آخرت، سرنوشت اسلام، حکومت شيعي، ترس از فتنه بعد از خودشان بودند که خدا در خصوص هرکدام از اين نگراني ها وعده کمک داد.

وي به نقش شوراي هيئات مذهبي و کانون مداحان اشاره کرد و گفت: در بحث مداحان رشد غيرمتوازني صورت گرفته و کانون مداحان وظيفه دارد بر اساس ضوابط ، گزينش و با بررسي اينکه چه کسي شأنيت مداحي دارد، زحماتي که در طول سال ها شاعران و مداحان کشيده اند را حراست کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :