شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 22757
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1391 12:1
تعداد مشاهدات : 3434

حضور مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن، تنور انقلاب را پرحرارت مي کند

مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان گفت: مردم با حضور در راهپيمايي 22 بهمن 91 همچنان کانون جوشان مهر خود نسبت به نظام را پرحرارت تر نگاه خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، حجت‌الاسلام سيد حسين بهشتي‌نژاد اظهار داشت: ۱۲ بهمن‌ سال ۵۷ همزمان با ورود حضرت امام (ره)، طليعه‌هاي رسيدن به پيروزي انقلاب، ظاهر و روز به روز برگ‌هاي زرين پيروزي در سال ۵۷ آفريده شد و سرانجام در ۲۲ بهمن، نظام جمهوري اسلامي بر ويرانه‌هاي طاغوت استقرار يافت.

مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان افزود: از همان روزهاي اول پيروزي انقلاب، دشمنان شکست خورده، صفوف استکبار و در رأس آنها آمريکا که هرگز باور نمي‌کردند، نهضتي در برابر آنها، اين چنين ايستادگي کند و عناصر آنها را به مخاطره بياندازد و با تکيه بر آرمان‌هاي خود به پيروزي برسد،اينچنين شد كه اسكتبار روز به روز بر شدت دشمني‌هاي خود بر ضد انقلاب ما افزود.

وي تصريح کرد: قبل از پيروزي انقلاب ايران، نهضت‌هايي به نام اسلام شروع شده بود اما چون توانايي براي استمرار آن و حفاظت و نگهباني از نهضت خود را نداشتند، دشمنان اسلام و کشورهاي استعماري چون انگليس و آمريکا توانسته بودند آنها را ناکام کنند و از مسير هدف‌هاي مقدسي که در پيش داشتند، منحرف سازند و به منافع خود برسند.

حجت‌الاسلام بهشتي‌نژاد خاطرنشان کرد: دشمنان گمان مي‌کردند که نهضت انقلاب اسلامي ما نيز بعد از ۱۵ سال تلاش و مقاومت و مجاهدت مردم از سال ۱۳۴۲، نظير انقلاب‌هاي قبلي، محکوم به شکست مي‌شود و مسير آن تغيير مي‌کند؛ غافل از اينکه انقلاب ما يک انقلاب صددرصد اصيل اسلامي است که بر اساس معيارهاي ديني و با مديريت و رهبري بسيار زيرکانه و الهي امام راحل عظيم الشأن آغاز شد.

وي اظهار کرد: امام (ره) با دورانديشي و جامعيتي که از پايگاه يک مرجع تقليد در سطح عالي و در قوه‌ي رفعت و مرجعيت شروع کرده بودند و با کوله‌باري از تجارب قبلي، اجازه ندادند که انقلاب ما در نيمه‌ي راه به‌دست دشمن بيافتد و همچنان استوار در مسير واژگوني نظام جهان‌شاهي و مبارزه با استعمار و استکبار و نيز استقرار نظام جمهوري اسلامي گام برداشتند.

وي افزود: وقتي دشمن مشاهده کرد که پديده‌ي جديدي به نام حکومت و نظام اسلامي در دنياي امروز ظاهر شده است و هنگامي‌که متوجه شد، نمي‌تواند اين انقلاب را در داخل ايران شکست دهد و جلوي نفوذ آن را در جهان اسلام بگيرد، تمام دشمني خود را بکار گرفت تا اين نظام را شکست داده و منافع از دست رفته‌ي خود را در ايران دوباره به‌دست آورد.

مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان تاکيد کرد: دشمنان اسلام همواره نگران بودند که مبادا انقلاب ما به يک الگو تبديل شود و بيداري جهان اسلام را به دنبال داشته باشد؛ چراکه امام راحل عظيم الشان از همان سال‌هاي اول شروع نهضت، بحث بيداري امت اسلامي را پيش‌بيني کرده بودند و اين امر تدبير و زيرکي امام (ره) را نشان مي‌داد و پس از ايشان نيز آرمان‌هاي امام (ره) با حکمت و فرزانگي رهبر فعلي (مدظله العالي)، پيگيري شد و به بار نشست.

حجت‌الاسلام بهشتي‌نژاد گفت: دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفت که يک چهره‌ي ناخوشايندي را از انقلاب ما و اسلام به دنيا نشان دهد تا مبادا اين انقلاب به يک مدل و الگوي قابل نسخه‌برداري در جهان تبديل شود؛ آنها با مطرح کردن مسائلي چون القاعده‌ قصد داشتند که اسلام را به عنوان يک جريان خشونت‌بار معرفي کنند و به همين منظور جنگ‌ها و برادرکشي‌هايي را به راه انداختند.

وي ادامه داد: خوشبختانه برخلاف خواست دشمنان، انقلاب اسلامي ايران بر پايه‌ي خردورزي، انديشه‌هاي ناب اسلامي، فطرت‌هاي پاک و يک جريان عاطفي صادر شد و توانست مرزهاي ايران را در نوردد و جهان اسلام را تحت تاثير قرار دهد.

مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان با اشاره به تاکيد مقام معظم رهبري بر وحدت اسلامي، خاطرنشان کرد: امروز نيز دشمن قصد دارد اين بيداري‌ها و انقلاب‌هاي اسلامي را آلوده کند لذا جنگ برادرکشي را به راه انداخته تا اختلافات داخلي و مذهبي را تشديد کند و مسير انقلاب‌ها را به سوي منافع خود منحرف سازد.

حجت‌الاسلام بهشتي‌نژاد با بيان اينکه دشمن از تمام راه‌هاي ممکن، قصد دارد انقلاب‌هاي اسلامي و مردم را خسته کند، گفت: مسئله‌ي تحريم بر ضد کشور ما، موضوع جديدي نيست چراکه از ابتداي انقلاب، اين موضوع مورد توجه دشمن بوده و بارها و بارها با شکست مواجه شده است، اما اين‌بار با يک هجمه‌ي همه جانبه و يک تحريم صددرصدي وارد عمل شده‌اند.

وي ادامه داد: آنها با افزايش فشارهاي اقتصادي بر کشور ما مي‌خواهند مردم را خسته کنند و با اين کار به نظام اسلامي ما ضربه بزنند، ولي به لطف خدا و عنايات امام زمان (عج) و اولياي الهي و نيز به پشتوانه‌ي خون شهيدان، باز هم توطئه‌هاي دشمن شکست مي‌خورد.

مديرکل تبليغات اسلامي استان اصفهان تاکيد کرد: امروز، گرچه فشارهاي اقتصادي و اثر تخريبي تحريم‌ها مردم را آزار مي‌دهد، اما دشمن بايد بداند که ملت ايران با تمام اين مشکلات، امسال نيز در سي و چهارمين بهار آزادي در صفوفي فشرده و با احساساتي بسيار ارزشمندتر و مقدس‌تر در راهپيمايي ۲۲ بهمن شرکت مي‌کنند و بر خلاف خواست دشمن که علاقه‌مند است از اين تحريم‌ها به ضرر انقلاب و براي سردي تنور پرحرارت انقلاب استفاده کند، با حضور گرم‌شان همچنان کانون جوشان مهر خود نسبت به نظام را پرحرارت‌تر نگاه خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :