شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 50776
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 0:0
تعداد مشاهدات : 2773

بازخوانی فلسفه شهادت، ارج نهادن به آرمان شهیدان است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: بازخوانی فلسفه شهادت، ارج نهادن به آرمان شهیدان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام سیدحسین بهشتی نژاد در حاشیه نشست انجمن همبستگی خانواده‎های معظم شهدا و جانبازان اصفهان ضمن گرامیداشت دوازدهم فروردین و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: مردم ایران اسلامی ایام نوروز را با نام حضرت زهرا(س) آغاز کردند و باید از بسیاری متدیّنین که حریم ایام شهادت را پاس داشتند، تشکر کرد.

وی با بیان اینکه امسال چهارمین سال متوالی است که نشست انجمن همبستگی خانواده‎های معظم شهدا و جانبازان در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان برگزار می شود، افزود: به پیشنهاد دوستان و برای چهارمین سال متوالی  گردهمایی خانواده شهدا با عنوان یادواره ی شهیدان سیدحسن، سیدمهدی، سیدهادی و سید حمید بهشتی‎نژاد در این اداره کل برگزار می شود.

حجت الاسلام بهشتی نژاد گفت: کنار هم بودن خانواده معظم شهداء و بازخوانی فلسفه جهاد و شهادت، ارج نهادن به آرمان های امام راحل و شهیدان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در این جلسات برخی مسائل استان و معضلات اجتماعی با حضور مسئولان مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: قطعا این جلسات باعث شادمانی شهیدان و ارج نهادن به خانواده های آنها است و باعث می شود نشاط حضور در انقلاب و آرمان شهیدان همچنان در اندیشه و عمل جامعه، پایدار و ثابت باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :